Výsledky závodů
Výsledky závodů a průběžné pořadí v seriálu 1. MČR RCTT. Vždy klikněte na obrázek.

Výsledky 5. závodu a průběžné pořadí seriálu Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019


Výsledky 4. závodu MČR RC Truck Trial 27. 7. 2019 a průběžné pořadí po 4. závodě. Závod jsme jeli v nádherném areálu soukromé zahrady pana Ivo Marosze z Kašovic u Velkých Popovic a všichni jsme si to náramně užili.  


Průběžné pořadí v seriálu závodů 1. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019.                  Stav po 3. závodě.  

Výsledky 3. závodu MČR RC Truck Trial 8. 6. 2019. Počasí nám přálo a velikou pochvalu zaslouží stavitelé tratí, kteří nás tentokrát potrápili neuvěřitelným způsobem. Ačkoli byly všechny čtyři sekce místy až brutálně náročné, nebyly likvidační a všem zúčastněným se závod nesmírně líbil. O to srdečnější gratulace patří vítězům jednotlivých kategorií. 


Výsledky 2. závodu MČR RC Truck Trial 18. 5. 2019, Memoriál Jana Pechmana, Mariánské Lázně. Závod se nesl v duchu nebývale vyrovnaných soubojů zejména v kategorii S2 (dvounápravové modely) a P (prototypy). Na prvních pěti místech v kategorii S2 a na prvních čtyřech místech v kategorii P skončili jezdci s celkovým nájezdem 0 trestných bodů, takže o konečném pořadí na těchto místech musela rozhodnout speciální, až brutálně náročná sekce č. 5. A ta také rozhodla.

Průběžné pořadí v seriálu závodů 1. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019.                 Stav po 2. závodě. 


Výsledková listina 1. závodu MČR RC Truck Trial 13. 4. 2019. Z té vyplývají tragické výsledky kategorie Prototypy. Vítěze této kategorie, Martina Matyaska přeskočil vítěz kategorií S2 a S3 Luboš Duchek a nejhoršího z prototypů Rosťu Matyaska předjeli první tři z kategorií S2 a S3 a dokonce i vítěz kategorie S4 Martin Matyasko byl lepší než Rosťa v prototypech. Vůbec nejméně trestných bodů nasbíral vítěz kategorie S3, Luboš Duchek, 88. 

Průběžné pořadí v seriálu závodů 1. Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019. Stav po 1. závodě.