Termíny závodů, aktuality

22. 5. byla na naše klubové rajce přidána fotogalerie z 2. závodu MČR RCTT. Odkaz je na úvodní stránce dole.


2. závod Mistrovství České republiky RC Truck Trial 2019, Memoriál Jana Pechmana, se pojede 18. 5. v Mariánských Lázních, v těsné blízkosti stadionu ploché dráhy. Jediný možný příjezd je vyznačen na obrázku šipkami, poslední úsek je nutné projet po chodníku, Městská policie bude informována. Vstup do lokality bude umožněn už v pátek, 17. 5. večer....

Na našem klubovém rajceti přibyly fotografie z prvního závodu, odkaz je dole na úvodní stránce. A také přibyla stránka s výsledky jednotlivých závodů a s průběžným pořadím v seriálu.

Dnes na našem klubovém rajceti přibyla fotogalerie z našeho posledního, letošního závodu.

Přijeďte si zazávodit a rozloučit se se sezónou 2018 do nové lokality RC DRÁHA KAŠOVICE. Lokalita bude přístupná od 9ti hodin, start je v 10. Pojedeme klasicky 4 sekce bez časového limitu, občerstvení je zajištěno. Přijeďte si vyzkoušet lokalitu, kde snad příští rok pojedeme závody Mistrovství České republiky. A tady je odkaz na FB stránku...

Poslední, 7. závod Letního poháru RCTT 2018 našich kamarádů z Prahy se jede v sobotu, 13. 10. na jejich závodišti na Mořině.

V naší klubové fotogalerii (odkaz je na úvodní stránce) přibylo pár fotek a videí z posledního letošního závodu Mistrovství Rakouska Rc Truck Trial.